BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI

wiek 15-18 lat

 Bestsellerowy młodzieżowy kurort, do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Jest to najbardziej imprezowy kierunek w naszej ofercie dostępny w dwóch opcjach - luksusowym autokarem lub szybkim przelotem samolotem! Wypoczywamy na szerokiej, piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem i w nocy szalejemy w niekiepskich barach i klubach! Nasza super kadra zapewni Wam mega zabawę! Będzie się działo!

WAKACJE I KONCERTY

Chcesz poznać bliżej swojego ulubionego artystę? Z nami to możliwe! Na wybranych turnusach w Złotych Piaskach wystąpią mega gwiazdy z polskiej sceny muzycznej! Będziecie mieli okazję spędzić z nimi czas podczas ekskluzywnego spotkania dostępnego tylko dla obozowiczów!
W sezonie 2017 byli z nami m.in. Quebonafide, Tede, Żabson czy Aleksander Baron!

 

OK ULTRAVIOLET PARTY

Niezapomniana impreza w świetle UV!
Specjalne fluorescencyjne farby, którymi ozdobicie swoje ciała dodadzą Wam blasku, gdy zabłyśnie światło ultrafioletowe.
W klubie będziemy bawić się w asyście fotografa i kamerzysty którzy utrwalą tą wyjątkową noc!

 

 OK HIP HOP CAMP

Od 24.08.18 odbywa się OK HIP HOP CAMP,Możliwość zakupu opaski festiwalowej OK HIP HOP CAMP w cenie 100zł lub 50BGN - uprawniającej do udziału w koncertach i spotkaniach z gwiazdami. W programie:

- Koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej

- Ekskluzywne spotkania z artystami dostępne tylko dla obozowiczów 

- festiwal kolorów

- wielka integracja uczestników

- speeddating

- clubbing i wiele innych.....

 

ZAKWATEROWANIE:

grupa wiekowa 16-18 lat

Hotel TINTYAVA***

Położony jest w centrum Złotych Piasków zaraz przy głównej ulicy, która słynie z licznych dyskotek i lokali rozrywkowych, ponadto do plaży mamy zaledwie 3 minuty! Dodatkowo do naszej dyspozycji jest spory basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami! Odpocząć i opalić się możemy również na słonecznym tarasie czy w hotelowym ogrodzie. Jest to typowo młodzieżowy hotel, który z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi świetną atmosferę i super imprezy! Nieopodal dziesiątki barów, klubów i restauracji, które nigdy nie śpią! Do naszej dyspozycji restauracja, winda, bar, lobby, WiFi przy recepcji i przy basenie – free!  (www.tintyava.com; tel. 0035952355339)

 

Pokoje 3-, 4-osobowe (2 osobowe z dostawką, w kilku pokojach łóżka piętrowe) z łazienkami z klimatyzacją, balkonem, TV-SAT oraz chłodziarką.

grupa wiekowa 15-18 lat

Hotel SHIPKA **** 

Wspaniale zlokalizowany hotel, w sercu Złotych Piasków, kilka minut od plaży. To nasz najbardziej komfortowy hotel, w którym zatrzymują się renomowane europejskie biura podróży! Bardzo popularny, znany ze smacznej kuchni ma w swojej ofercie świetny basen oraz przyjemne pokoje. W pobliżu znajdziemy wszystko czego dusza zapragnie – od najgłośniejszych dyskotek, pubów i sklepów po klimatyczne knajpki. Do naszej dyspozycji siłownia, strefa saun, basen kryty, restauracja, winda, bar, lobby, sejf (za dodatkową opłatą), WiFi – free! (www.shipka-hotel.com; tel. 00359889701445)

Pokoje: 3-osobowe (2 osobowe + dostawka), z klimatyzacją w cenie, TV-SAT. Mieszkamy w pokojach na parterze – każdy ma wyjście na murowany taras.

 

WYŻYWIENIE:

 All Inclusive - trzy posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków bez ograniczeń. Popołudniowe przekąski w barze przy basenie, napoje dostępne przez cały dzień.

 

PROGRAM (SAMOLOT):

Dzień 1: Zbiórka w Warszawie na 2 godziny przed planowanym odlotem, na lotnisku im. F. Chopina, miejsce MEETING POINT (punkt oznaczony na planie lotniska między strefami D i E). Obowiązkowy paszport lub dowód osobisty!

Dzień 2 - 11 / 12: W trakcie pobytu – odpoczywamy, zażywamy kąpieli morskich i słonecznych, bawimy się, gramy, zero nudy. Nasza najlepsza kadra wypełni Wam czas i zapewni atrakcje! W programie m.in. city game, zabawy rekreacyjno-sportowe, wyjścia „na miasto”, shopping, wycieczki i dyskoteki (grupa nieletnia bawi się na dyskotekach i wraca zawsze pod opieką wychowawców)

Dzień 11 / 12: Zakończenie obozu na lotnisku w Warszawie. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

 

CENA ZAWIERA: 

- transport samolotem wraz z opłatami lotniskowymi i transferami do hoteli;
- 10 lub 11 noclegów;
- wyżywienie zgodnie z ofertą w opisie hotelu;
- opiekunów;
- ratownika;
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu;
- CD ze zdjęciami z turnusu;
- pamiątkowe gadżety;

 

CENA NIE ZAWIERA:

obowiązkowej kaucji zwrotnej 25€;
obowiązkowej opłaty klimatyczno-administracyjnej 15€;
opaski koncertowej (uprawnia do wstępu na koncert i spotkanie z gwiazdą, w wybranych terminach) 30-50 zł lub 15-25 BGN;
 opaski HIP HOP (w ostatnim terminie) 100 zł lub 50 BGN;
- opłaty na TFG 15 zł;

 

 UWAGA!

Prosimy o podanie obywatelstwa uczestników oraz dostarczenie danych paszportowych (lub numer i seria dowodu osobistego) na adres biuro@ok-tours.pl

 

PROGRAM (AUTOKAR):

Dzień 1:  Wyjazd z poszczególnych miast w godzinach popołudniowych, wieczornych i nocnych, zgodnie z rozkładem jazdy (obowiązkowo paszport lub dowód osobisty!)

Dzień 2 : Wyjazd rano ok. godz. 7;00 z kraju, po rozdzieleniu kierunków Hiszpania, Grecja, Bułgaria w bazie przesiadkowej w Pszczynie. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię.

Dzień 3: Przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych. Powitalny spacer po Złotych Piaskach, pierwszy posiłek – lunch, zakwaterowanie od godz. 14;00.

Dzień 4 - 10: W trakcie pobytu – odpoczywamy, zażywamy kąpieli morskich i słonecznych, bawimy się, gramy, zero nudy. Nasza najlepsza kadra wypełni Wam czas i zapewni atrakcje! W programie m.in. city game, zabawy rekreacyjno-sportowe, wyjścia „na miasto”, shopping, wycieczki i dyskoteki (grupa nieletnia bawi się na dyskotekach i wraca zawsze pod opieką wychowawców).

Dzień 11: Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd do Parku Wodnego w Nessebarze lub Słonecznym Brzegu (obowiązkowo dla wszystkich grup, koszt 130zł lub 30€), zwiedzanie Nessebaru – antycznego miasta wpisanego na listę UNESCO, pożegnalna kolacja. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd przez Serbię lub Rumunię 

Dzień 12: Przejazd przez Węgry i Słowację. W późnych godzinach nocnych przyjazd do Polski.

Dzień 13:  Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

 

CENA ZAWIERA: 

- transport  autokarem LUX (AC, WC, DVD) – patrz rozkład jazdy;
- 8 lub 7 noclegów w hotelu;
- wyżywienie zgodnie z ofertą, patrz opis hotelu;
- suchy prowiant na drogę powrotną;
- wycieczkę do Nessebaru;
- opiekunów;
- ratownika;
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
- CD ze zdjęciami z turnusu
- pamiątkowe gadżety;

 

CENA NIE ZAWIERA:

- dopłaty do transportu – patrz rozkład jazdy
- suchego prowiantu w drodze do Bułgarii
- obowiązkowej dopłaty za wstęp do Parku Wodnego ostatniego dnia pobytu – 130 zł lub 30 €
- obowiązkowej kaucji zwrotnej 25 €
- obowiązkowej opłaty klimatyczno-administracyjnej 15 €
- opaski koncertowej (uprawnia do wstępu na koncert i spotkanie z gwiazdą) 30-50 zł lub 15-25 BGN
- opaski HIP HOP (w ostatnim terminie) 100zł lub 50 BGN
- opłaty na TFG (10 zł)

 

TURNUS OK HIP HOP TOURS

22.08 - 01.09.2018 

Dzień 1- 9: Bez zmian.

Dzień 10:  Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 11 (sobota 01.09): Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

 

UWAGI DODATKOWE:

- Kaucja Zwrotna w wysokości 25 € obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
UWAGA! Pieniądze na wycieczki, kaucję zwrotną i opłatę klimatyczno-administracyjną opiekunowie zbierają już w autokarze, a kaucję oddają w ostatnim dniu po wykwaterowaniu.

- W Bułgarii obowiązują lewa bułgarskie (1 BGN = ok. 0,5 €) Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100€.

- Należy zabrać ze sobą dokumenty (ważny paszport lub dowód + legitymacja) i kartę kwalifikacyjną.

- Zalecana Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego.

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

- PARK WODNY Nessebar / Słoneczny Brzeg (obowiązkowo)- 130 zł lub ok. 30€


KALIAKRA - wycieczka i plażowanie w Zatoczkach 
Przylądek Kaliakra jest to 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektowniejszych tworów natury na całej linii brzegowej Bułgarii. W wybranych miejscach znajdują się piękne zatoczki z plażami otoczonymi przez klify. Są one osłonięte od wiatru, mają krystalicznie czystą wodą morską, łagodną linię brzegową i piaszczyste dno morskie, co stanowi dodatkowy atut dla bezpiecznej i przyjemnej kąpieli morskiej. Zwiedzać będziemy Półwysep Kaliakra z przewodnikiem, a potem plażować w zatoczce Rusałka. Plaża w zatoczce jest nietypowa, bo cała pokryta jest muszelkami. – ok. 17€


VARNA TOUR – spacer i zakupy (autokar) 
Jej historia sięga 585 r. p.n.e., kiedy to helleńscy przesiedleńcy założyli tu swoje Odessoss. Obecnie, Warna to największy port Bułgarii, oraz "letnia stolica" kraju. Zobaczymy panoramę Warny. Będąc w Warnie zobaczymy jedną z najpiękniejszych cerkwi. Pospacerujemy po słynnym deptaku wzdłuż którego znajdują się liczne kawiarenki i restauracje serwujące (w niskich cenach) potrawy kuchni bułgarskiej, wspaniałe ciasta, lody. Na koniec czekają nas zakupy w Centrum Handlowym Mall.- ok.10€

QUAD SAFARI
Propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Ekscytująca wyprawa na quadach, podczas której przejeżdżamy przez górzyste tereny i naturalny rezerwat przyrody z fauną i florą Bułgarii, otaczający nadmorskie kurorty.
Czas trwania wyprawy – 2 ½ godz. Cena zawiera – transfer z hotelu, instruktaż w języku angielskim, niemieckim lub francuskim, pełne wyposażenie, ekipę techniczną. Możliwość bycia kierowcą albo pasażerem.- ok. 30€

 JEEP SAFARI
Wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczająca niezwykłych wrażeń! W trakcie wycieczki będziecie mieli Państwo okazję do obserwacji miejscowej flory i fauny, do przejażdżki po dzikiej i zalesionej okolicy, a także do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich.
W programie jest również obiad w bułgarskim, wiejskim domostwie, na który podana będzie sałata, mięso z grilla, napoje bezalkoholowe i owoce.- ok. 30€


OPASKA KONCERTOWA (w wybranych terminach) - 30-50 zł lub ok. 15-25BGN


OPASKA OK HIP HOP CAMP (w ostatnim terminie)  - 100zł lub ok. 50BGN


DYSKOTEKA w Złotych Piaskach - ok. 10 BGN

 

TERMINY I CENY (AUTOKAR):
28.06 – 10.07.2018 - 1495 zł
06.07 – 18.07.2018 - 1695 zł
14.07 – 26.07.2018 - 1695 zł
22.07 – 03.08.2018 - 1695 zł
30.07 – 11.08.2018 - 1495 zł
07.08 – 19.08.2018 - 1395 zł
15.08 – 26.08.2018 - 1295 zł
22.08 – 01.09.2018 - 1195 zł

 

TERMINY I CENY (SAMOLOT):
28.06 – 09.07.2018 - 2095 zł
09.07 – 19.07.2018 - 2495 zł
19.07 – 30.07.2018 - 2395 zł
30.07 – 09.08.2018 - 2295 zł
09.08 – 20.08.2018 - 2195 zł
20.08 – 30.08.2018 - 1995 zł

 

Dopłata za dojazd z Poznania: 150 zł

 

 

O dopłaty z innych miast prosimy pytać w biurze.