LAST MINUTE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli szukasz okazji cenowych i najtańszych ofert Super Last Minute to idealnie trafiłeś!

CO TO LAST MINUTE?
Chyba nie ma na świecie osoby, która nigdy nie słyszała o ofertach Last Minute. Pojęcie, które jest ściśle związane z branżą turystyczną, widnieje już wszędzie i pomału przeniknęło również do innych sektorów gospodarki. Hasło pojawia się w internecie, telewizji, gazetach radio czy na bilbordach. Last minute opanowało naszą codzienność! Osobiście nas to nie dziwi, gdyż są to naprawdę bardzo dobre okazje. Super last minute to oferty turystyczne na tzw. „ostatnią minutę”. Z reguły pojawiają się na kilka dni przed wylotem, a czasami zdarza się na parę godzin przed. Touroperator obniża cenę wycieczki nawet powyżej 30%. Cena robi się tak korzystne, że mało kto nie skusiłby się na taką okazję!
Zamiast 3000 zł możemy zapłacić 2100 zł, co przy dwóch osobach dorosłych to oszczędność dużej sumy pieniędzy. Nam osobiście propozycje Last Minute bardzo przypadły do gustu, ponieważ to najbardziej korzystna propozycja dla klientów.  
 
 
DLA KOGO JEST LAST MINUTE?
Ten rodzaj ofert nie jest dla każdego. Touroperatorzy przeceniają i wprowadzają ofertę Last Minute jedynie na skrzętnie przez siebie wyselekcjonowane oferty. Jest to kilka hoteli, w których zostało więcej pokoi lub oferty, dla których zostały ostatnie miejsca w samolocie. Turysta, który od roku planuje wakacje i załatwia urlop może nie doczekać się swojej wybranej wcześniej oferty w wersji Last Minute i w efekcie nie poleci nigdzie. Takim osobom zdecydowanie polecamy oferty First Minute, gdyż cenowo są one podobne, jednak w tym wypadku dokonuje się rezerwacji znacznie wcześniej.
 
 
JAK POZNAĆ, ŻE WŁAŚNIE TA OFERTA JEST NAJTAŃSZA?
Nic prostszego! Nasz serwis planujemywakacje.pl zrobi to za Ciebie. Specjalna wyszukiwarka podłączona bezpośrednio pod system rezerwacyjny wyselekcjonuje automatycznie aktualne oferty zgodnie z Twoimi wytycznymi i wyśle na Twój adres e-mail. W efekcie otrzymasz najtańsze, sprawdzone oferty, które możesz zarezerwować dzwoniąc do naszych specjalistów lub pisząc e-mail. 
 
 
Informujemy, że należy szybko podejmować decyzję, ponieważ okazje nie czekają. Kto pierwszy, ten lepszy!
Zadzwoń, a sprawdzimy dostępność miejsc i dokonamy rezerwacji.
 
 
JAK ZAPLANOWAĆ LAST MINUTE?
2. Wpisz swój e-mail.
3. Ustaw jakie kierunki, rodzaje ofert i częstotliwość otrzymywania Ciebie interesują,.
4. Po potwierdzeniu linka poprzez adres e-mail będziesz regularnie otrzymywał najtańsze Super Last Minute zgodnie z Twoimi wytycznymi. Nasz system rezerwacyjny automatycznie wygeneruje najtańsze oferty tylko dla Ciebie!
5. Zarezerwuj wakacje!
 
Jeśli chcesz to zrobimy to za Ciebie!
Napisz wiadomość na adres: rezerwacje@planujemywakacje.pl, a otrzymasz od nas wyselekcjonowane aktualne oferty Super Last Minute na Twój e-mail.
Sprawdź i zarezerwuj wakacje marzeń!
Jeśli nasz system wygeneruje ofertę, którą chcesz zarezerwować wystarczy zadzwonić na numer 500 523 524 (każdego dnia do godziny 23:00) i już następnego dnia możesz lecieć na wczasy!
Codziennie nowe oferty w największej centrali bezpiecznych organizatorów turystycznych tj. Itaka, Rainbow, Wezyr, Grecos, Juventur, Neckermann oraz wielu innych w jednym miejscu.