POŚREDNICTWO WIZOWE

 Prowadzimy profesjonalne doradztwo wizowe dla wiz turystycznych, biznesowych, pracowniczych, tranzytowych i rodzinnych.

 

 Nasze centrum wizowe to jeden z najlepszych punktów pośrednictwa w kraju. Jesteśmy największą firmą tego typu w Poznaniu. Prowadzimy profesjonalne doradztwo wizowe dla wiz turystycznych, biznesowych, pracowniczych, tranzytowych i rodzinnych. Nasze doświadczenie oraz stały kontakt z konsulatami daje Państwu gwarancję otrzymania fachowej pomocy. Jeśli wszystkie dokumenty będą wypełnione i skompletowane według naszych zaleceń to mogą być Państwo pewni, co do otrzymania wizy. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami z całego kraju - m.in. Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Szczecin, Koszalin. Katowice.

 

Posiadamy pracowników w Warszawie i zagranicą. Za naszym pośrednictwem zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz koszty dojazdu do konsulatu. Po co stresować się w oczekiwaniu w kolejkach oraz przechodząc wszystkie niezbędne procedury? Przed złożeniem dokumentów w konsulacie, nasi specjaliści sprawdzą dokładnie poprawność dokumentów wizowych. Za granicą pośredniczymy również przy wizach do krajów, których placówek konsularnych nie ma w Polsce. Oprócz pośrednictwa wizowego kompleksowo dla osób indywidualnych i firm, legalizujemy i tłumaczymy dokumenty pracowników, wyrabiamy pozwolenia na zatrudnienie, legalizujemy pobyty obcokrajowców w kraju i pomagamy przy wydaniu zgody na drugi paszport.

 

Od kilku lat obsłużyliśmy setki klientów. Posiadamy referencję od firm, które nam zaufały. Codziennie nasi specjaliści odpowiadają na pytania i pomagają w uzyskaniu wizy.

Zapraszamy do kontaktu!

          

Wiza do Rosji

Wiza do Białorusi

Wiza do USA

Wiza do Arabii Saudyjskiej

Wiza do Chin

Wiza do Wietnamu

Wiza do Kazachstanu

Wiza do Indii

Wiza do Angoli

Wiza do Azerbejdżanu

Wiza do Mongolii

Wiza do Turcji

Wiza na  Kubę

Wiza do Tajlandii

Wiza do Kanady

Wiza do Australii

Wiza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

 

Wizy do wszystkich krajów świata znajdziesz na stronie www.wizy.planujemywakacje.pl