Sun&Fun jest organizatorem turystycznym od 2004 roku. Współpracuje tylko z pewnymi i sprawdzonymi kontrahentami oraz wybranymi liniami lotniczymi. Posiada dobrze wykształcony i pomocny personel, a rezydenci tego biura mówią w języku polskim.

Co roku Sun&Fun sprawdza wszystkie obiekty noclegowe pod względem bezpieczeństwa i jakości usług.

Sun&Fun mimo tego, że istnieje na rynku 11 lat, posiada już spore doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do Egiptu, Turcji, Tunezji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Maroka oraz krajów europejskich - Grecji, Hiszpanii i Bułgarii.

W swojej ofercie posiada też propozycje specjalne – Orange Family Club czyli rodzinne wakacje w hotelach klubowych. Na takich wyjazdach organizator proponuje programy animacyjne dla dzieci i dorosłych, różny gry i zajęcia edukacyjne, sportowe oraz artystyczne dla wszystkich, niezależnie od wieku. Wszystkie te zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych, mówiących po polsku animatorów. Dzieci będą miały zapewnioną zabawę i opiekę, a rodzice będą mogli w spokoju wypocząć.

Aby ułatwić klientom podjęcie decyzji o wyborze hotelu, Sun&Fun na swojej stronie internetowej zamieścił filmiki prezentujące poszczególne obiekty hotelowe, miejsca wypoczynku czy wycieczki fakultatywne.