Rudolf Reisen na polskim rynku dostępny jest jako Agencja Rudolf Reisen. W przyszłym roku będzie świętował 20-letnią rocznicę powstania. Oferta Agencji Rudolf Reisen na polskim rynku skierowana jest głównie do klientów wymagających. Biuro oferuje ekskluzywne pakiety turystyczne na rejsy statkiem oraz do egzotycznych krajów. Z Agencją Rudolf Reisen podróżujemy ekskluzywnie i bez stresu, że coś w planie naszej podróży się nie powiedzie. Pracownicy dopinają każdą ofertę na ostatni guzik. Agencja Rudolf Reisen bazuje na aktualnych cenach dnia. Oferuje swoim klientom wycieczki last minute na rejsy czy egzotyczne wyprawy. Korzysta z nowoczesnych technologii dostępnych na rynku niemieckim oraz europejskim.

Z Agencją Rudolf Reisen polecimy do najbardziej egzotycznych zakątków świata: Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Tajlandii, Wietnamu, RPA, Kenii, Indonezji oraz na Sri Lankę, Karaiby, Kubę i Dominikanę czyli w same dalekie i interesujące miejsca, które sprostają wymaganiom nawet najwybredniejszego klienta. Spośród oferty na rejsy możemy wybierać między rejsami po Europie (Europa Północna, Morze Śródziemne), rejsami po Karaibach, Ameryce Południowej i Północnej oraz wielu wielu innych propozycji.

Pracownicy Rudolf Reisen nie korzystają z gotowych ofert. Wszystkie pakiety tworzą sami od podstaw. Dlatego propozycje tego organizatora są niepowtarzalne i niespotykane nigdzie indziej.