Biuro podróży Regent swoją działalność rozpoczęło w roku 1997. Od tego czasu organizuje czas wolny i spełnia marzenia wielu ludzi. Regent specjalizuje się w wycieczkach typu City Break. Są to krótkie wyjazdy (zazwyczaj weekendowe) do słynnych miast Europy: Paryż, Londyn, Barcelona, Rzym, Mediolan czy Lizbona. Wycieczki te w ofercie biura znajdziemy przez cały rok. Oprócz tego Regent proponuje nam specjalne wycieczki do miast Europy na Sylwestra.

Programy tych wyjazdów są tak skomponowane, by w ciągu tych kilku dni jak najlepiej poznać dane miejsce i poczuć jego atmosferę.

W sezonie letnim w ofercie biura Regent znajdziemy propozycje wyjazdów wypoczynkowych i wycieczek pobytowo-objazdowych w najpiękniejszych miejscach Europy.

Oprócz tradycyjnych wyjazdów biuro Regent proponuje też wyjazdy sportowe, szkolne czy integracyjne dla grup. Takie wycieczki są organizowane na specjalne życzenie Klienta. Mecz piłkarski w Barcelonie lub Madrycie? Mecz tenisa na Wembley w Londynie? Biuro Regent proponuje swoje profesjonalne usługi i zorganizuje taki wyjazd.

Oprócz tego wszelkiego rodzaju wyjazdy firmowe - szkolenia, konferencje czy odpoczynek. Takie wyjazdy są doskonałym sposobem na integrację pracowników i mogą pozytywnie wpłynąć na wzmocnienie pracy i większą motywację do niej. Pracownicy będą bardziej wydajni, a właściciele będą zadowoleni z ich pracy. Regent przygotuje takie oferty zgodnie z otrzymanymi wytycznymi.