Organizacją wyjazdów biuro podróży LogosTour zajmuje się już od 33 lat. Na początku lat 80. grupa osób kochających podróżować chciała umożliwić innym poznawanie świata. W tamtych czasach zwiedzanie nie było aż tak powszechne i łatwe jak dzisiaj. Do większości krajów potrzeba było mieć wizę, a paszporty mieli tylko nieliczni. Jednak gdy ma się cel przed oczami można pokonać każdą trudność. Biuro LogosTour zaczęło pracować jeszcze intensywniej, gdyż było zdeterminowane, aby osiągnąć założony cel. Po wielu trudach i staraniach w końcu się udało! Pierwsze zorganizowane grupy wyjechały do Bułgarii, Rumunii, Jugosławii, Związku Radzieckiego i na Węgry. Na tamte czasy był to niewątpliwie duży sukces.

Dopiero w połowie lat 80. doszło do kolejnych wielkich zmian. Biuro LogosTour jako pierwsze w Polsce zorganizowało wycieczki do Egiptu i Izraela. W 1986 roku grupa z Polski pojechała zwiedzać Chiny. Kolejnymi krajami, gdzie LogosTour wysyłał swoich Klientów były Indie, Nepal, Tajlandia, Australia, a później RPA, Peru, Meksyk i wiele innych. W pierwszym roku działalności, z biurem wyjechało ok. 600 osób naróżne zagraniczne wycieczki. Z roku na rok liczba klientów LogosTour rosła. Obecnie w ofercie tego biura znajdziemy aż 150 tras na wszystkich 7 kontynentach.

LogosTour jest jednym z głównych polskich touroperatorów jeśli chodzi o wyprawy do Peru. Pracownicy, piloci i inne osoby związane z działalnością tego biura cały czas szukają nowych pomysłów na ciekawe programy wycieczek. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

W ciągu swoich 30 lat działalności LogosTour zyskał renomę na polskim rynku turystycznym. Jednak biuro nie spoczywa na laurach, tylko cały czas coś doskonali, ulepsza i poprawia. Aby zadowolić wszystkich klientów i spełnić nawet te największe marzenia, w ofercie biura znalazły się m.in. wyprawa na Antarktydę czy wycieczka dookoła Stanów Zjednoczonych.

Biuro dysponuje kilkoma oddziałami w całej Polsce. Jest też właścicielem hotelu Logos w Krakowie. Doświadczenie zespołu LogosTour pozwala mieć pewność, że wszystkie wyjazdy będą dopięte na ostatni guzik. Wszystkie programy przygotowywane są z niezwykłą starannością i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy, element podróży.

Podróżowanie z LogosTour pozwala spełniać swoje marzenia oraz daje nam możliwość przeżycia niesamowitych przygód!