HISZPANIA - LLORET DE MAR

wiek 12- 19 lat

Jeden z największych i najbardziej znanych kurortów na Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Posiada ładną piaszczystą plażę, wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach największy na Costa Brava park wodny Waterworld.

TERMINY:
27.06 – 06.07.2018
04.07 – 13.07.2018
11.07 – 20.07.2018
18.07 – 27.07.2018
25.07 – 03.08.2018

 

CENA: 1.840 zł

 

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Gran Cassino Royal – znany i ceniony od lat hotel, szczególnie wśród młodych ludzi ze względu na położenie i bliskość dyskotek. Pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami. Hotel posiada basen, salony gier, bary i restauracje. W hotelu w ciągu dnia jak i wieczorem odbywają się animacje.

 

WYŻYWIENIE:
W cenie oferujemy zakwaterowanie z trzema posiłkami, w których skład wchodzą: śniadanie, obiad oraz kolacja.  Wyżywienie serwowane jest w formie bufetu. Do obiadów i kolacji podawana jest woda. Podczas uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych oraz w drodze powrotnej, uczestnicy otrzymują suchy prowiant.

 

UWAGA!
Przypominamy, że z restauracji hotelowej nie wolno wynosić żadnych produktów.

 

ŚWIADCZENIA:
przejazd komfortowym autokarem;
7 noclegów w Hiszpanii;
śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu (do obiadu i kolacji podawana jest woda);
opieka wykwalifikowanej kadry i pilota;
ubezpieczenie KL (10.000 EUR), NNW (15.000 PLN), bagaż (1.000 PLN) TU Signal Iduna;

 

PROGRAM RAMOWY:
Dzień 1: Wyjazd grupy o godz. 06:00. Przejazd przez  Niemcy i Francję.
Dzień 2: Przyjazd do hotelu ok. godz. 9:00.  Zakwaterowanie w hotelu ok. godz. 12:00. Obiad.
Dzień 2-9: Pobyt na wybrzeżu Costa Brava, wypoczynek, plażowanie i możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych u rezydenta) organizowanych na  miejscu. Zwiedzanie i spacery po Lloret de Mar i okolicy.
Dzień 9: Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Po obiedzie wyjazd do Polski.
Dzień 10: Przyjazd do Poznania około godz. 19.00.

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

MIASTECZKO WODNE WATERWORLD
Wyjazd na całodzienną zabawę do Wodnego Światu w Lloret de Mar. Na terenie miasteczka znajduje się szereg basenów, zjeżdżalni i innych atrakcji związanych z wodą. Bilet wstępu zawiera dojazd i uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku przez cały dzień. Więcej szczegółów wraz z opisem poszczególnych atrakcji można znaleźć na stronie www.waterworld.es. Cena - 33

 

BARCELONA
Wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju, gdyż posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antonio Gaudiego. W programie wycieczki zawarte są największe atrakcje: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antoniego Gaudiego: Parc Guell, Casa Batlo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou (wstęp 22 €). Cena - 35 

 

MONTSERRAT
Całodzienna wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o przedziwnych kształtach. To jednak tylko nieliczne atrakcje, które czekają na Państwa podczas wycieczki na to zadziwiające krajobrazowo wzgórze. Będziecie Państwo podziwiać tutejszy Klasztor Benedyktynów, który wbudowano po tym jak w cudownych okolicznościach odnaleziono figurkę Matki Boskiej. Kontakt z La Morenetą ma magiczne właściwości – dotknięcie figurki powoduje, że w przeciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z wjazdu na punkt widokowy kolejką górską. Cena - 40€.

 

MARINELAND
 Połączenie ogrodu zoologicznego, delfinarium i parku wodnego. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy zobaczycie pokaz tresury fok, papug i delfinów. Cena - 33

 

REJS STATKIEM DO TOSSY
 Miasteczko nazywane perełką wybrzeża Costa Brava. Cena - 20

 

UWAGI:
- Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł / os. 
- W hotelu płatna taksa klimatyczna w wysokości 0,5 €/dzień od osoby powyżej 16 roku życia.
Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu, a ostatnim obiad w dniu wyjazdu.
- Istnieje możliwość wykupienia prowiantu na drogę powrotną w kwocie 5 €.
- Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych i maści na oparzenia słoneczne.
- Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników poza wycieczkami fakultatywnymi, to około 100€.
- Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych, płatnych dodatkowo u opiekunów (organizowane przez lokalne biuro podróży, realizowane przy odpowiedniej liczbie uczestników).
Nad młodzieżą czuwa wykwalifikowana kadra, pilot, ratownik oraz rezydent w Hiszpanii. Opieka lekarska na wezwanie (lekarz hiszpański).

 

WAŻNE!
Prosimy o zabranie ważnego paszportu lub dowodu osobistego!

 

DYSKOTEKI W LLORET DE MAR:
TROPIC'S – dyskoteka może pomieścić nawet 2000 osób. Znajdują się tam 2 sale taneczne, każda z inną muzyką i aż 5 barów! W klubie regularnie odbywają się imprezy typu foam party czy laser show. Jeśli nie byłeś w tym miejscu to oznacza. że w ogóle nie byłeś w Lloret!
ST.TROP DISCO –  3-piętrowy klub umiejscowiony w samym sercu Lloret de Mar o powierzchni prawie 1500 m2!
PRIVE DE MAGIC – Popularny klub z 3 oddzielonymi od siebie salami i różnymi rodzajami muzyki (m.in latino, pop czy dance).
COLOSSOS – 3 sale taneczne, pokazy laserów, słynne imprezy w pianie, sztuczne ognie, a to wszystko przy muzyce słynnych DJ-ów m. in. Tiesto czy Rogera Sanchez-a.

 

UWAGA!
- Wstęp do dyskoteki płatny 
ok. 20€ / wejście.
TROPIC'S CLUB CARD! Istnieje możliwość zakupu karty do klubu TROPIC'S zawierającej 7 wejść. Cena ok. 25
.

 

MIEJSCE WYJAZDU:
Poznań - bez dopłat, godz. 6:00 ul. Zwierzyniecka (parking przed Starym Zoo);
Wrzesnia - 50 zł /os .godz. 5:00 ul. Wrocławska 36 (McDonald);
Leszno - 90 zł / os. godz. 4:30  ul. Św. Józefa (parking przy parku wodnym Akwawit);
Konin - 110 zł/os. godz. 04:00 - Dworzec PKP, terminal autobusowy;

(kor.)