KURSY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ

Jeśli poszukujesz sprawdzonych kursów językowych za granicą napisz do nas. Nasi specjaliści przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i prześlą na adres e-mail. Posiadamy w ofercie wyjazdy we wszystkie strony świata do najlepszych szkół językowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wyjazdy trwają od kilku tygodni do roku czasu.

Zapraszamy po oferty!

 

Osoby, które mówią, że nauka zaczyna i kończy się w szkole na pewno nie słyszeli o kursach językowych za granicą. Niezależnie od wieku na naukę języka nigdy nie jest za późno. Wymarzone studia, satysfakcjonująca praca, samodzielne podróże w odległe miejsca - to właśnie znajomość języka obcego otwiera każde drzwi. Warto więc wybrać dobrych nauczycieli, którzy odpowiednio zweryfikują nasze możliwości i dołożą wszelkich starań, by słuchacze wynieśli z kursu jak najwięcej. Każdy student przed przypisaniem go do określonej grupy językowej wypełnia test kwalifikacyjny, dzięki czemu każdy ma pewność, że dołączy do osób o tym samym poziomie zaawansowania. W pakiecie otrzymujemy materiały edukacyjne, a każdy kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu. 
 
Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Standardowo jest to 20 lekcji tygodniowo po 45 minut, a dla osób, które chcą uczyć się intensywniej przewiduje się nawet 50 lekcji tygodniowo. Cena kursu obejmuje transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz ubezpieczenie, a w razie jakichkolwiek problemów lub pytań można zwrócić się do rezydenta biura podróży, który jest obecny przez cały czas trwania wyjazdu. W cenie zazwyczaj mieści się także wycieczka fakultatywna. Wszystkie lekcje odbywają się na najwyższym poziomie z udziałem wykwalifikowanych native speakerów przy użyciu nowoczesnych metod nauczania połączonych z zabawą.
 
Oczywiście wyjazd nie polega tylko na spędzaniu czasu nad książkami i w szkole. Dla uczestników przewidywane są różne atrakcje, by połączyć chęć nauki z radością płynącą z wakacji. Dyskoteki, karaoke, plażowanie, rejsy po morzu, nauka nurkowania, gry integracyjne to tylko nieliczne przykłady.
Należy pamiętać, by zaopatrzyć się w dodatkowe kieszonkowe konieczne do uiszczenia opłat lotniskowych oraz płatnego programu fakultatywnego.
 
W ofercie oprócz języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy francuskiego są także języki mniej popularne jak na przykład rosyjski, grecki, włoski, a nawet chiński lub japoński. Wybór miejsca nie musi ograniczać się tylko do Wysp Brytyjskich. Słoneczna Hiszpania, Grecja, Cypr, Malta są doskonałym połączeniem nauki z wypoczynkiem. Co może dawać większa satysfakcję, niż świadomość dobrze wykorzystanego czasu?