Pracownicy tego biura robią to, co kochają. Tworzą autorskie programy wyjazdów na obozy (w tej chwili w ofercie znajdziemy ich aż 170!). Obozy są innowacyjne, zaskakujące i niespotykane nigdzie indziej.

Na dzień dzisiejszy KOMPAS jest właścicielem takich marek jak: Interkamp, Izzykamp, Letnie Obozy Przygody, Wakacyjna Szkoła Magii i Mikołaje24.pl.

 

Interkamp jako pierwsza marka wprowadziła prestiżowe wyjazdy dla dzieci i młodzieży - połączenie nauki z aktywnym wypoczynkiem. Na specjalnie przygotowanym kampusie każdy może znaleźć interesującą go dziedzinę i doskonalić ją. Wybierać można spośród wyjazdów muzycznych, filmowych, fotograficznych, tanecznych, malarskich czy bardziej specjalistycznych dziedzin jak grafika komputerowaczy moda.

Zajmuje się też profesjonalną organizacją różnego rodzaju wycieczek: szkolnych, warsztatów, imprez integracyjnych oraz szkoleń, a także posiada swoją własną bazę noclegową na Kaszubach oraz w Górach Stołowych.

 

 

Biuro podróży KOMPAS na przestrzeni szesnastu lat swojej działalności dorobiło się ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym w Polsce. Zdobyło wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów. 
Firma stawia na ciągły rozwój i poszerza swoją ofertę o kolejne niekonwencjonalne obozy młodzieżowe.

 

Działalność tego biura rozpoczęła się w 1998 roku od hobby i pasji. Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS powstało z połączenia wielu różnych zainteresowań: podróże, wspinaczka, survival, taniec, teatr czy muzyka.