Główną specjalnością Indexu są wyjazdy dla dzieci i młodzieży, wycieczki objazdowe oraz imprezy integracyjne.

W ofertach dla dzieci i młodzieży dominują kolonie i obozy w Polsce oraz w Europie. Index zajmuje się też organizacją wycieczek szkolnych w kraju i zagranicą.

Jeśli chodzi o wycieczki objazdowe, możemy wybierać pomiędzy krótkimi wyjazdami do stolic miast europejskich takich jak Paryż, Rzym, Praga, Berlin, Budapeszt czy Wiedeń. Są to w większości wycieczki autokarowe, więc cena jest zachęcająca. W ofercie biura podróży Index znajdziemy też specjalnie zorganizowane wycieczki na Sylwestra w narciarskich kurortach lub do Niemiec na słynne Jarmarki Bożonarodzeniowe.

Biuro podróży Index zajmuje się również organizacją wycieczek dla grup - integracyjne dla zakładów pracy i firm lub rozmaite szkolenia.

Wycieczki mają bardzo ciekawe programy zwiedzania, które uwzględniają największe atrakcje danego regionu. Biuro podróży Index zapewnia swoim Klientom bezpieczny i wysokiej klasy autokar oraz wyjazdy z całej Polski!

 

Biuro podróży Index należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki. Swoją siedzibę ma w Katowicach. Na polskim rynku działa od 1994 roku. Pracownicy tego biura dążą do ciągłego rozwoju firmy i starają się łączyć swoją wiedzę z doświadczeniem, a pracę z przyjemnością.