Biuro podróży FunClub na polskim rynku prowadzi działalność od 1997 roku. Początkowo była to spółka cywilna, a od 2001 roku działa jako spółka z o.o. Zajmują się organizacją wycieczek autokarowych po Europie oraz samolotowych na wszystkich kontynentach. Z biurem podróży FunClub podróżują nie tylko klienci indywidualni, ale też różne firmy i instytucje. Biuro z roku na rok sprzedaje coraz więcej wycieczek.

Obecnie FunClub posiada cztery własne biura terenowe. Ludzie, którzy pracują u tego touroperatora to osoby doświadczone, które starają się sprawić, by zakupiona przez Państwa wycieczka spełniała oczekiwania.

W ofercie znajdziemy wycieczki różnego rodzaju: wypoczynkowe, z naciskiem na zwiedzanie, weekendowe, zimowe, obozy, wyjazdy studenckie oraz na mecze Ligi Mistrzów i La Ligi.

Wśród wycieczek weekendowych znajdziemy takie propozycje jak wyjazd na Oktoberfest, Festiwal Tulipanów w Amsterdamie,  jarmarki świąteczne do Niemiec, Sylwester w europejskich miastach, do Tropical Islands w Berlinie, na zakupy w berlińskim Primarku oraz wiele innych wyjazdów na rozmaite eventy odbywające się w Europie.

Na typowy wypoczynek pojechać możemy do Bułgarii, Albanii, Chorwacji, Czarnogóry, Grecji, Hiszpanii oraz Włoch.