WSPÓŁPRACA

Z PLANUJEMYWAKACJE.PL

 

"Połączenie sił to początek.

Pozostanie razem to postęp.

Wspólna praca to sukces."

- Henry Ford

 

 

Marzysz o pracy w turystyce? Chciałbyś prowadzić własne biuro podróży?

Prowadzisz już agencję turystyczną i potrzebujesz dobrych zmian?
 
ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!
 

Planujemywakacje.pl to stabilna finansowo firma, która wyrosła z doświadczenia, wiedzy i pasji do podróżowania oraz osiąga cele sprzedażowe na najwyższym poziomie. Aktualnie biuro podróży bardzo szybko się rozwija. Kładziemy nacisk na nowoczesność, a co za tym idzie technologię oraz działania marketingowe. Dbamy o wysoką jakość i rozbudowę naszych usług. Pragniemy, aby każdy klient korzystający z naszego centrum czuł się komfortowo i wyjątkowo. Najważniejszy dla nas jest profesjonalizm, rodzinna atmosfera oraz dbałość o szczegóły.

 

 

JAK STAĆ SIĘ PARTNEREM CENTRUM PODRÓŻY?

Musisz posiadać zaplecze finansowe na wyposażenie lokalu, a także odpowiednią sumę pieniędzy, która pozwoli na opłacenie czynszu, promocję i reklamę biura. Do każdego partnera podchodzimy indywidualnie. Nasze założenia są proste i opierają się na konkretnej strategii, rozwoju i zasadach partnerstwa biznesowego. Znamy realia panujące w tym biznesie, posiadamy sprawdzone narzędzia sprzedażowe oraz sprawne systemy informatyczne. Organizujemy zagraniczne wyjazdy szkoleniowe. Znamy oferty wszystkich organizatorów turystycznych. Dostaniesz niezbędne wsparcie przez cały okres współpracy - instrukcje i najlepsze wskazówki, aby zmierzać razem z nami do celu. Oczekujemy od Ciebie determinacji, silnej motywacji na sprzedaż i osiąganie sukcesów.

 

 

CO MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ?

1. Franczyza dla nowego biura - otwieramy lokal w nowym miejscu;

2. Franczyza dla agenta - przerabiamy lokal w istniejącym miejscu;

3. Franczyza w internecie - tworzymy stronę www, którą samodzielnie będziesz zarządzał bez konieczności posiadania lokalu;

4. Franczyza mobilna - otrzymujesz dostęp do systemu rezerwacyjnego i sprzedajesz z miejsca, gdzie się znajdujesz;

 

 

Skontaktuj się z nami! Spotkamy się, pokażemy naszą centrale i omówimy szczegóły.

 W celu nawiązania dobrej współpracy musimy się najpierw poznać, dlatego kładziemy nacisk na bezpośredni kontakt.