BUŁGARIA - SŁONECZNY BRZEG

samolotem, wiek 13-20 lat

TERMIN: 06.07 – 13.07.2018

 

CENA: 2.490 zł

 

ZAKWATEROWANIE:
Hotel *** RIVA (www.rivahotelbg.com) położony 1,5 km od centrum Słonecznego Brzegu i zaledwie 100 m od piaszczystej plaży. Hotel odnowiony w 2015 roku. Posiada 260 pokoi 2 i 3-osobowych z łazienką, klimatyzacją, TV, telefonem, lodówką i balkonem. Do dyspozycji gości: restauracja, bar, duży ogród, bezpłatny WiFi w lobby, sejf w recepcji (płatny), hydromasaż, basen oraz basen dla dzieci. Parasole i leżaki przy basenie - bezpłatne.WYŻYWIENIE:
All Inclusive. Śniadanie (7.30-10.30), obiad (12.30-14.00), kolacja (18.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej. Przekąski i napoje (15.00-17.00) w wyznaczonym barze. Zimne napoje bezalkoholowe (7.30-22.30) w wyznaczonym barze. Lody serwowane w czasie obiadu i kolacji.

 

ŚWIADCZENIA:
- 7 noclegów w pokojach 2, 3-os.;
- wyżywienie all inclusive;
- opieka kadry pedagogicznej;
- opieka rezydenta i ratownika na plaży;
- ubezpieczenie KL, NW;
- przelot samolotem;
- transfer lotnisko/ hotel / lotnisko;
- opłata lotniskowa;
wycieczka: Panorama Nessebaru – spacer po unikatowym i zabytkowym półwyspie Nessebar, miejscu wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO;

 

PROGRAM:
Dzień 1Wylot z Poznania. Przylot do Bułgarii. Transfer do hotelu.
Dzień 1-8: Pobyt: plażowanie, zajęcia rekreacyjno-sportowe oraz realizacja wycieczek fakultatywnych.
Dzień 8: Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

PIRACKIE PARTY
morski rejs po zatoce Nessebar statkiem imitującym piracki żaglowiec. Okazja do kąpieli i łowienia ryb, zabawy oraz programy animacyjne. Obiad na pokładzie statku. Cena ok. 40€, zawiera obiad i nielimitowane wybrane napoje. (możliwość wykupienia w Polsce za 170 zł).

DYSKOTEKI W SŁONECZNYM BRZEGU
(wstęp od 16 lat)
Cena: 5-7 UWAGA!
Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Mogą być zrealizowane przez lokalnego kontrahenta przy minimum 20 osobach!UWAGI:
- Organizator zastrzega możliwość zmiany ceny w przypadku drastycznego wzrostu kursu walut i ceny paliwa na rynkach światowych.
- Szczegółowe godziny wylotu i powrotu zostaną podane w terminie późniejszym.