NASI DORADCY

 

HISTORIA / MISJA / CELE

Planujemywakacje.pl powstało w 2012 roku i ma ambicję, aby stać się do 2022 roku jednym z najczęściej polecanych biur podróży. 

Założycielem biura jest 32-letni Marcin Kupis, który mimo młodego wieku ma bogate doświadczenie i rozumie potrzeby zarówno młodych, jak i starszych Klientów. Potrafi także doskonale doradzić rodzinne wakacje z dziećmi mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo oraz rozmaite atrakcje dla Waszych pociech.

Od początku założenia firmy konsekwentnie podążamy do celu, jakim jest wprowadzenie firmy na GPW. Centrum podróży powstało z miłości i pasji do turystyki. Dzięki przemyślanej strategii stopniowo realizujemy swoje ambicje i marzenia Klientów.

Firma ma w planach do końca 2017 roku organizację własnych wyjazdów. Młoda kadra pracowników dostarcza wielu pomysłów, dzięki którym nie możliwe staje się możliwe! Duży nacisk kładziemy na jakość obsługinowe technologie oraz dalsze inwestycje w reklamę i pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży. Najlepsze oferty wycieczek oraz bezpieczeństwo Klientów podczas wakacji jest dla nas priorytetem, dlatego codziennie obserwujemy trendy turystyczne oraz ruchy biznesowe naszych partnerów. Jesteśmy licencjonowanym agentem największych touroperatorów tj. ItakaNeckermannRainbow ToursWezyrEximGrecos, HolidaySun Fun oraz innych. Prowadzimy sprzedaż tylko wyselekcjonowanych i sprawdzonych wycieczek dla Klienta Indywidualnego oraz organizujemy wyjazdy grupowe dla firm - 100% bezpieczeństwa.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. Osobiście testujemy hotele i nowe kierunki, dzięki czemu idealnie dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Nasza kompleksowa obsługa polega na sprzedaży biletów lotniczychhotelówubezpieczeń turystycznych, a także prowadzeniu pośrednictwa wizowego

 

 

 

LOKALIZACJA

Siedziba biura mieści się przy Starym Rynku w Poznaniu. Najbliższe miejsca postojowe znajdują się przy ulicy Wielkiej lub Woźnej. Przy dojeździe do biura należy pamiętać, że ruch na starym mieście jest głównie jednokierunkowy. Znaleźć nas można również na facebook-u.

 

 

 

 Szukasz swoje ulubionego biura podróży? No to właśnie go znalazłeś! 

 

 

Dlaczego warto nam zaufać?

1. Gwarancja najniższej ceny

- Wycieczki kosztują dokładnie tyle samo co u organizatorów. Gwarantujemy, że nie kupią Państwo nigdzie tej samej oferty taniej.

Na życzenie klienta udzielimy takiej gwarancji na piśmie.

2. Bezpieczeństwo 100%

- Tylko sprawdzone oferty i  biura podróży.

3. Ponad 150 tysięcy wycieczek

- Największy wybór w internecie.

4. Szybkie formalności

- Dzięki szybkiemu procesowi rezerwacji, możesz lecieć na wakacje nawet tego samego dnia.

5. Wygodne płatności

- Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym, poprzez płatność online dotpay lub gotówką.

6. Pewność podróży

- Otrzymasz potwierdzenie płatności, dostępności miejsc oraz dokumenty podróży.

7. Świetny kontakt

- Zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz, o każdej porze dnia otrzymasz odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczącej Twojej rezerwacji.

8. Kompleksowa obsługa

- Oferujemy pomoc przy wyborze wycieczki,  w wyrobieniu wizy oraz elastyczne szybkie zgodne z umową wprowadzanie zmian na rezerwacji.

 

Sprawdź nas! Każdego traktujemy indywidualnie i obsługujemy klientów tak samo, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.