Marka Best Reisen Group w Polsce znana jest już od 17 lat i należy do Polskiej oraz Warszawskiej Izby Turystyki. Biuro stworzyła Tunezyjka, która od lat mieszka w Polsce. Best Reisen jest częścią prestiżowej i znanej firmy Flash Tour, która na rynku działa już 27 lat. Swoje biura ma w 6 miastach egipskich, we Francji, Kanadzie, Indiach, Chinach i   Niemczech. Firma jest laureatem wielu nagród branżowych, co podkreśla jej wagę. Między innymi w 2012 otrzymało tytuł Biura Podróży roku, co dla Best Reisen Group jest wielkim zaszczytem i wyróżnieniem.

 Best Reisen Group specjalizuje się w wyjazdach głównie do Egiptu i Tunezji. Z kolei dla osób, które chcą  wyjechać gdzieś dalej i poczuć egzotykę są wyjazdy, np. do Indii. Best Reisen Group jako pierwszy organizator w  Polsce zaproponował program zwiedzanie plus wypoczynek w Keralii.

 Od kilku lat Best Reisen Group znajduje się w czołówce organizatorów wycieczek na Sri Lankę. Z tym biurem  podróży polecimy także do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, na MalediwySeszele czy do Tanzanii, która  w ofercie tego organizatora jest od niedawna, ale cieszy się dużą popularnością.          

 Wszystkie trasy i hotele, do których biuro wysyła Klientów zostały sprawdzone przez pracowników. Best Reisen Group korzysta z przelotów czarterowych, dysponuje dużą bazą hotelową oraz współpracuje tylko z renomowanymi  kontrahentami