Biuro Podróży Active Travel działa na polskim rynku od ponad 22 lat. Ich specjalnością są wyjazdy zimowe. Co roku organizator wzbogaca swoją ofertę o kolejne propozycje wyjazdów, nie tylko zimowych. 
Pracownicy biura podróży Active Travel dokładają wszelkich starań, aby wyjazdy były udane i niosły za sobą same dobre wspomnienia.

 


Przy wyborze hoteli czy apartamentów pracownicy biura biorą pod uwagę wszystkie szczegóły, tak by miejsce zakwaterowania spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Przy wyborze miejsca na zimowy wypoczynek i szaleństwo narciarskie biuro Active Travel bierze pod uwagę takie elementy jak: bliskość tras, zaplecze rekreacyjno-sportowe danego miejsca, region narciarski, ale głównym czynnikiem jest relacja jakości usług do jej ceny.

Podczas każdego wyjazdu turyści objęci są opieką pilota. Na chętnych czeka instruktor, który nauczy jeździć na nartach lub na snowboardzie. Z biurem Active Travel na narty pojedziemy do Andory, Austrii, Francji, Szwajcarii i Włoch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poza zimową ofertą w biurze Active Travel kupimy też wycieczki na sezon letni,

a także zorganizujemy wyjazd firmowy.

Active Travel specjalizuje się w organizowaniu imprez firmowych z dużą dawką sportu,

niezapomnianych wyjazdów incentive oraz obsłudze konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych.

    Firma rozwija się prężnie oraz stara się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie i dopasować ofertę do jego wytycznych.

Zespół Actvie Travel tworzą ludzie, którzy z branżą turystyczną są związani od kilkunastu lat.

Wszystkie projekty, których podejmuje się biuro wyróżniają się starannością i dbałością o szczegóły.