Firma 7islands powstała w 2008 roku. Jest to nowoczesne biuro podróży, które z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Biuro przygotowało dla swoich Klientów bogatą bazę hotelową w każdym z oferowanych kierunków. Pozwala to znaleźć odpowiedni dla siebie hotel, zarówno pod względem jakości, jak i ceny.

  Z biurem podróży 7islands polecimy na greckie wyspy: Kreta, Kos, Rodos i Zakhyntos oraz do Hiszpanii: Majorka i Costa del Sol.

 7islands dokłada wszelkich starań, aby każda oferta była na wysokim poziomie. Atutem tego biura podróży jest profesjonalna kadra. Pracownicy zdobywali doświadczenie w największych biurach turystycznych. Na miejscu na Klientów czekają rezydenci i animatorzy, którzy pomogą w każdej sprawie i będą czuwali nad bezpieczeństwem turystów.

Biuro podróży 7islands tworząc swoją ofertę pomyślało również o najmłodszych turystach. Na wakacyjnych destynacjach powstały kluby animacyjne 7friends. W poprzednich sezonach pomysł ten został przyjęty bardzo pozytywnie. Animatorzy mówiący po polsku zorganizują dzieciom czas wolny, wymyślając różne gry i zabawy oraz zapewnią profesjonalną opiekę. Od początku swojego istnienia 7islands należy do Polskiej Izby Turystyki. Ofertę tego biura można znaleźć w ponad tysiącu biur podróży w całej Polsce.