61 8 513 514 lub  500 523 524
rezerwacje@planujemywakacje.pl
Dlaczego my?
Gdzie ?
Kiedy ?
Czym ?
Jak długo ?
Ile mogę wydać ?
Więcej opcji
Promocje i super okazje
na Twoją skrzynkę
promocje first minute

PROMOCJE FIRST MINUTE - ZAPYTAJ O OFERTE


Jeśli się TU znalazłeś to oznacza że poszukujesz Najlepszej oferty First Minute

SPRAWDZONE, NAJTAŃSZE i WYSELEKCJONOWANE 
 PROMOCJE WYCIECZEK FIRST MINUTE 
 
promocje first minute
CENTRALA 37 NAJWIĘKSZYCH BEZPIECZNYCH ORGANIZATORÓW TURYSTCZNYCH
Neckermann - Sun Fun - Rainbow - Itaka - Wezyr - Exim - Ecco - Grecos - Juventur
Zrobimy przesiew ofert i dopasujemy dla Ciebie wakacje na firsta!!!

Tylko z renomowanych i powszechnie znanych organizatorów turystycznych!
Posiadamy również sprawdzonych mniejszych, równie dobrych.

ZADZWOŃ  NA  INFOLINIE:  801 523 524  lub  61/8 513 514

Wystarczy że zostawisz nam informację jakich wakacji letnich lub zimowych poszukujesz!!!

Planujesz Wakacje z Dużym Wyprzedzeniem?

Przeszukamy dokładnie wszystkie bazy Promocji First Minute:
- porównamy oferty, ceny i hotele, gratisy i gwarancje od touroperatora
OTRZYMASZ ZESTAWIENIE WYCIECZEK NA MAILA

UPOLUJEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZEGO FIRSTA !!!
- kiedy planujesz urlop?
- z jakiego miasta wylot/wyjazd na wakacje? (posiadamy wszystkie lotniska)
- wycieczka na 7 czy 14 dni, może dłużej?
- wyżywienie all inclusive czy śniadania i obiadokolacje?
- jaki kraj i standard hotelu?
- specjalna oferta dla rodziny z dziećmi czy dla singla a może romantyczny wyjazd we dwoje?
- inne wymogi?

KONSULTANCI ZNAJDĄ i PRZYGOTUJĄ OFERTĘ FIRST MINUTE DLA CIEBIE
 

SZUKAJ OFERT ONLINE  I  REZERWUJ  
--->   ZADZWOŃ LUB NAPISZ   <---

  
planujemy wakacje last minute turcja
ZADZWOŃ LUB SZUKAJ ONLINE I ZAPYTAJ O OFERTE

Czym są Promocje wycieczek zagranicznych FIRST MINUTE? Kilka słów:
Za oknem śnieg, a ja już myślę o wakacjach. Wyobrażam sobie hamak gdzieś na bezludnej wyspie… delikatny piasek i promienie słońca na twarzy. Albo nie, widzę siebie przy basenie, w tle leci wesoła muzyka, ktoś prowadzi aerobik w wodzie, a ja popijam drinka z przyjaciółmi. Któż z nas nie miał takich myśli, wklepując dane w wyszukiwarce do komputera w zimowy dzień. Jeśli też tak macie, polecamy wakacje w promocji first minute! Nie ma lepszej motywacji do działań na reszte roku jak świadomość, że już za parę miesięcy wszystkie nasze marzenia się spełnią! Relaks i odpoczynek.
Promocja first minute zaczyna się już w listopadzie. Wówczas można zyskać najwięcej. Wszystkie wczasy i wycieczki są tańsza od cen katalogowych nawet o 40%! Ale to nie wszystko! Biura przygotowały także o wiele więcej bonusów aby opłacało się wcześnie rezerwować! Do zakupionych wakacji dostaniemy: wycieczkę fakultatywną do wykorzystania na miejscu, bezpłatnie gwarancję niezmienności ceny (która w sezonie płatna jest ok. 100 zł), ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (płatne bez promocji 3% od sumy wycieczki) czy też bezpłatną zmiane terminu oraz gadżety i zestawy plażowicza (ręczniki, piłki plażowe, saszetki, plecak). Tak! To wszystko zyskujemy kupując wakacje na promocji first minute!
FIRST MINUTE
Dla wielu klientów tzw. Promocja „na pierwszą minutę” to jeszcze cos co zyskuje! Wybieramy wakacje z całej oferty dostępnej na rynku. Mam do dyspozycji dziesiątki katalogów i wybieram taki hotel jaki tylko chcemy. Promocja ta obejmuje całą oferte, a nie tlyko wybrane obiekty, jak w przypadku last minute. Także mam pewność, że mój wymarzony hotel czy wycieczka objazdowa jest dostępna w promocyjnej cenie i to właśnie tam chce spędzić swoje wakacje!
Choć wydaje się, że mamy dużo czasu na rezerwowanie wakacji, w końcu oferta wchodzi w listopadzie/grudniu i trwa z reguły do końca stycznia, wcale tak nie jest. Znowu ma miejsce zasada „ kto pierwszy ten lepszy”. Można się zdziwić jak szybko wysprzedają się miejsca na first minute. Ostatnie badania dowiodły, że aż 40% Polaków właśnie wtedy kupuje swoje wakacje. Liczby mówią same za siebie! Trzeba się spieszyć, aby ustrzelić najlepszą ofertą.
O tym, że nasza oferta jest najlepsza przekonasz się niejednokrotnie - sprawdź nas, zapytaj! Znajomi zawsze kupują wakacje w grudniu i wyczekując wymarzonego urlopu wchodzą na stronę www.planujemywakacje.pl aby sprawdzić jak wygląda mój hotelik dzisiaj. A tu niespodzianka, cena systematycznie wzrasta. Aż wskakują oferty last minute, a tam mojego hotelu lub terminu brak. Wszystkie miejsca już dawno wysprzedane. I taką satysfakcję lubimy najbardziej. Wtedy wiemy, że promocja first minute rzeczywiście się opłaciła. Ale nie mamy wątpliwości! Tak jest i tak będzie mamy to sprawdzone dlatego kupuj na first minute póki jeszcze trwają! My już swoje wakacje zaplanowaliśmy, a Wy?
Obsługa płatności
AlmaturAtlas Tours RejsyAtlas ToursBest Reisen Group Best Reisen ExoticHoliday ExpertsPrima HolidayWygoda TravelPrestige ToursEcco HolidayEcco TravelEuro Pol TourExim ToursFunclubGrecos HolidayNeckermann HITHotelstonInterhome7islandsItaka &amp; GalaItakaJoanna BTLekierMediterraneumNeckermannOrka TravelRudolf ReisenActive TravelSnowTrexSun &amp; FunATUR Index PolskaKompasLogostourRegentSunshine HolidayKonsorcjum WBPMatimpex TravelNet HolidayVolareStejaWezyr - Coral Travel
KSI Media Wykonanie KSI Media